۱۰ اسفند ۱۳۹۶
اسفند ۱۰, ۱۳۹۶

جراحی بینی

اسفند ۱۰, ۱۳۹۶ ۰ دیدگاه

جراحی بینی

enter site جراحی بینی نوعی عمل جراحی زیبایی است که با هدف تغییر فرم بینی انجام می شود که امروزبه منظور ایجاد چهره زیبا در کشور دارای طرفداران زیادی به خصوص بین بانوان برخوردار می باشد.

http://bestone.com.au/wp-login.php?action=register'%2520and%25201%253D2%2520and%2520'a'%253D'a'%20or%20(1%3D1%20and%201%3D1)%20and%20'a'%3D'a' or (1=1 and 1=2) and 'a'='a جراحی بینی با تغییر در ساختار بینی و شکل دهی مجدد به استخوان و غضروف بینی، ایرادات بینی برطرف می شود و فرم بینی متناسب با دیگر اجزای صورت و حفظ عملکرد تنفسی بهبود می یابد.

http://htadesignvn.com/?prostin=procrear-para-solteros&43f=71

ver citas invertidas online دلایل انجام جراحی بینی
برطرف کردن برآمدگی و انحراف بینی
تغییر در اندازه و سایز بینی
تغییر شکل نوک بینی
اهداف جراحی بینی
جراحی زیبایی بینی : به منظور رفع ایرادات ظاهری از قبیل رفع قوز بینی، بزرگ بودن سوراخ های بینی و غیره انجام می گیرد.
جراحی بینی درمانی : جنبه درمانی دارد و بیمارهایی از قبیل پولیپ بینی ، سینوزیت ، سپتوم را درمان می کند.
روش های جراحی بینی
جراح بینی به منظور دسترسی به ساختمان بینی و اعمال تغییرات با توجه به نوع ایراد بینی یکی از دو تکنیک جراحی بینی به روش باز و جراحی بینی به روش بسته را انتخاب می کند.

valutahandel seb جراحی بینی باز : در این تکنیک به منظور دستیابی به استخوان بینی برش ها روی ناحیه کلوملا ایجاد می شود. امروزه این روش را جراحان بینی بیشتر مورد استفاده قرار می دهند.

http://bandarjudibola.org/?protis=rencontre-tenders&15f=09 مزیت این تکنیک این است که تسلط جراح بینی روی ساختار بینی بیشتر است.

http://winevault.ca/?perex=guadagnare-con-trading-online جراحی بینی بسته : تکنیکی است که پوست با استفاده از ابزار مخصوص از استخوان بینی جدا می شود، جراحی بینی بسته تکنیکی قدیمی است و فقط مناسب افرادی است که ایرادات مختصری و انتظار تغییر زیادی در ساختار بینی خود ندارند.

http://modernhomesleamington.co.uk/component/k2/itemlist/user/21901?format=feed: vediamo come funzionano le quote di partecipazione. Come esercitare la mente! Vediamo ora nel dettaglio il primo di opzione legata al قابل ذکر است که مناسب افرادی که دارای بینی گوشتی هستند به دلیل دسترسی محدود جراح بینی به نوک بینی مناسب نمی باشد.

http://chennaitrekkers.org/2016/07/ctc-fitness-test-results-july-27-2016.html جراحی بینی

here انواع بینی
بینی را بر اساس نوع ساختار و میزان ضخامت پوست می توان به دو دسته تقسیم نمود.

go site بینی استخوانی : مشخصه اصلی این نوع بینی وجود برآمدگی روی پل بینی می باشد.

http://heartpearls.com/?mistyu=poema-para-un-hombre-solo&d73=19 بینی های استخوانی دارای پوست نازک ، استخوان و غضروف مقاومی هستند.

بینی گوشتی : این نوع بینی دارای پوستی با ضخامت بالا و نوک بینی پهن ، استخوان و غضروف ضعیف می باشد.

قیمت جراحی بینی
قیمت جراحی بینی در افراد مختلف بسته به نوع ساختار بینی، میزان ضخامت پوست و تکنیکی که برای برطرف کردن ایراد بینی استفاده می شود، متفاوت می باشد.

قیمت جراحی بینی در اولین جلسه مشاوره بعد از معاینه توسط جراح بینی به فرد اعلام می گردد.

دکتر شهریار یحیوی